Dilated Peoples - Show Me The Way feat. Aloe Blacc (Prod. Jake One)

Když si pustím poslední album Dilated Peoples s názvem "Directors Of Photography", vybaví se mi letošní srpen, ním Hip Hop Kemp 2014 a jejich show, při které stoupala pára i ze samotného davu posluchačů. I když to možná bylo jen deštěm, který se krátce před jejich nástupem na nedočkavé fanoušky snesl, rozhodně patřilo jejich vystoupení k jednomu z vrcholů festivalového večera.

Nyní se zámořští hráči rozhodli dát obraz další ze skladeb z nedávno vydaného alba. Konkrétně došlo na zpěvnou pecku s názvem "Show Me The Way", jejíž kvality při projíždění tracklistu asi přeslechl málokdo. Navíc výborný refrén s účastí Aloea Blacca a padnoucí samplovaný beat dokazují, že zvuk typický pro Dilated Peoples ještě zdaleka nezdechnul. Evidenocovo pomalé frázování opět dráždí a DJ Babu pochopitelně zůstává věrný svým gramofonům. Produkci skladby zmáknul Jake One.

Samotnému klipu opět nechybí hravá práce s obrazem a nebo vychytávky typu "záběr v záběru atd." Režie se ujali Andrew Melby a sám Evidence. První zmiňovaný je také autorem většiny zajímavých doprovodných efektů. Jinak se jedná o nenásilné a vcelku sympatické video z prosluněných ulic a uliček Los Angeles.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná