Demrick & DJ Hoppa feat. Gavlyn - OJ

Jak je všeobecně známo, Cali není pouze dodavatelem štavnatýho ovoce světu či různorodých bylinek pro B-Realovu "kuchyni", ale taky líheň spousty šikovnejch a skvělejch lidí, co to s majkem a polyvinylchloridovejma plackama uměj líp, než u nás třeba autistická kapelka Ortel...
 
A mezi ty jména rozhodně patří Demrick, jehož musíš znát z “nevinný a dětský” party s ještě nevinnějším názvem Serial Killers, kterou sdílí s takovejma rapovejma zabijákama jako je Louise Frees aka B-Real a nebo Alvin Nathaniel Joiner IV. aka Xzibit. Další je DJ Hoppa, kterej kryl záda lidem jako je Hopsin, Immortal Technique či Ghostface. A nemůžu opomenout ani na něžnou zástupkyni periodického cyklu slečnu Gavlyn, která svoje poslední album v roce 2016 s názvem "Why Wait" uvařila právě s Hoppou.
 
Ti všichni se daly do kopy při zfilmování 8. tracku "OJ" z alba "Stoney Point 2", který spatřilo světlo světa poprví 19. 10. 2018 a kde je krom výše zmíněnýho tracku dalších 10 skalpů. Krom Gavlyn na albu můžeš najít jako hosta například již zmíněnýho bylinkáře B-Reala, Chrise Webbyho, Rittze, Zombieho Juice, Jarrena Bentona, Dizzyho Wrighta & Rezzyho. Mír!

Mr. Ziky Zý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná