RUKAHORE_SHOP_BANNER

Delik - WTF ft. Samey (prod. Dalyb)

Pamatujete si ještě časy, kdy se Delik objevoval snad na každém druhém CZ/SK releasu? Ty doby jsou nenávratně pryč, což na druhou stranu znamená, že Delik měl v poslední době víc času sám na sebe a tuto dobu využil k vydání XXX Tape a svého sólového debutu Sloboda. Že má však tenhle šílenec ze stáje Good Fellas stále za lubem něco neotřelého, se snaží dokázat novým singlem s názvem "WTF".
 
Ten je předzvěstí nejen EP s názvem "Rozlúčka so slobodou", které vychází na podzim, ale i nového přístupu, který verbální konstruktér Delik uplatňuje do Dalybova podmazu. Ten bude mít prsty v drtivé většině produkcí, objeví se také Nobodylisten nebo Konex. Hosté na mikrofonu zatím zůstávají obestřeni rouškou tajemství, v singlu "WTF" však máte již možnost slyšet Sameye z HAHA Crew.
 
Na jednu stranu je dobře, že se Delik snaží kráčet neprobádanými vodami, na druhou stranu jsme zvědavi, nakolik bude nová technika zastoupená na krátkometrážní Rozlúčke. Při prvním spuštění mé dojmy odpovídaly názvu skladby, což považuji za záměr. A jak nový flow koštuje vám?

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná