Dekret - Podávám ruku (prod. Kyslah Teslah)

Věčný středočeský „Uličník“ je zpět ve hře po třech letech poctivého lenošení. Až nyní jsem popřemýšlel o jeho pseudonymu, neboť mě při tvorbě tohoto článku docvaklo, že jeho rodné město Kutná Hora je spojováno s listinou. Ale dost už parafrázování. Dekret vysílá do světa klip a avizuje nový matroš.

Nová skladba, která se dočkala i obrázkového zpracování, dostala název „Podávám ruku“ a instrumentál obstaral starý známý Kyslah Teslah. Pokud vás zajímá, jaký má Dekret názor na současnou politicku a migraci nebo vás zajímá, jak to před lety všechno vznikalo na sídlišti v KH, mohu vám tento svižný singl doporučit.

„Mrzí mě, že dlouho nic nevyšlo. Ale jsem v tom zpátky. Jdu postupně. První Ep bylo bez hostů a na beaty jen od Kysly, druhý bude vypadat jinak. Víc beatmakerů pár spoluprací za mikrofonem. Hudebně se budu držet klasiky, pokusím se na ní namotat lidi, se kterýma už se bohužel tento pojem moc neskloňuje,“ avizuje Dekret své nové dílo, které ponese název „Noční provoz“ a vyjít by mělo během příštího roku. Dočkáme se i nějakého toho hosta třeba z Polska, když tento interpret tamní scénu bedlivě sleduje a v klipu obléká značku Prosto?

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná