RUKAHORE_SHOP_BANNER

Def Dee ft. El Da Sensei

To, že výroba gramofonových desek zažívá po dlouhých letech opět světovou renesanci, ví pravděpodobně každý nadšenec vinylové hudby. Například loděnická společnost GZ Digital Media, která sídlí na Berounsku, patří se svými šesti miliony vylisovaných desek ročně k největším výrobcům této fajnšmekrovské záležitosti. Své o tom ví i producent Def Dee s brooklynskými kořeny, protože jeho debut Deja Vu se dočkal realizace ve formátu černé desky. A jak takový vinylový nosič vzniká, vám ukáže a prozradí El Da Sensei, kterého si debutující producent přizval do nového videoklipu.

Video ke skladbě "Yeah" se nese v poklidných tónech piána a basy z té nejstarší školy, kterou kdy vaše uši navštívili. Pokud vám něco říká jméno El Da Sensei, jistě už víte, že o jeho kvalitách netřeba pochybovat. Civilní ale technicky dobře pojaté zpracování klipu podporuje hutnou atmosféru, která se na posluchače valí z reprobeden.

Album Def Dee - Deja vu vychází ovšem i v digitální podobě a sehnat jej můžete i na serverech iTunes nebo BandCamp. Mezi hosty na mikrofonu najdete také legendy jako Roc Marciano nebo Damu de Fudgemunk. Slušná porce přiléhavé zábavy pro nadcházející podzim, nemyslíte?

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná