Daniel - Za poslední love studio (prod. Schyzo)

Netřeba se přít, že tohle brněnské jméno za poslední rok stouplo výrazně na ceně. Daniel na sebe strhnul pozornost především před Vánocemi deskou s Michajlovem, ale už několikrát poukázal, že dokáže stát na vlastních nohách. Důkazem jest fakt, že bojuje na vícero frontách a dá se označit za lehkého workoholika.

Daniel by měl ještě letos nabídnout publiku svou desku, kterou by mu měl výhradně produkovat DJ Fatte. Původně se skloňovalo EP, ale nakonec jeden z nejúspěšnějších tuzemských beatmakerů na sociálních sítích oznámil, že malý projekt přerostl ve velký. Tím to však nekončí, neboť Daniel umí sám obstojně tvořit hudební podklady, neboť jeho práce využije Tafrob na svém novém sólu, které již vychází za pár…

Status workoholika si Daniel rozhodně zaslouží. Přestože intenzivně maká na zmíněných dvou projektech, stíhá ještě vyhazovat ven hostovačky a volné singly. V případě věci „Za poslední love studio“ se nejedná o afrotrap, ale i tak brněnská mladá krev do bubnů od Schyza vložila zajímavou myšlenku.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná