Czarface vs. Ghostface Killah - Mongolian Beef

Před pár dny se podařilo vydat Boy Wonderovi velmi originální a dost úchylnej klip. Ovšem až zhlédnete ten, co jsme si právě teď pro vás připravili, tak to dost možná přehodnotíte a řeknete si, že ten od Wondyho je úplně normální.

Zítra je běžný den, pátek, pro někoho konec pracovního týdne a čas na odpočinek nebo třeba čas na party. Fans tvrdšího rapu, syrového zvuku mají už delší dobu jasno, protože zítra vychází velmi očekávaná deska Czarface Meets Ghostface. To je parta ve složení bostonského dua 7L a Esoteric, Wu vetarán Incpectah Deck a Ghostface Killah, kterej je z těch všech netopýru zřejmě nejlepší a rozhodně nejpracovitější.

Czarface se tu objevili minulej rok, kdy společně s MF Doomem vydali projekt Czarface Meets Metal Face. Kombinace těchto lidí znamená, že dostanete ujetej, krutej rap do tvrdých beatů. Jak dopadne nový projekt s Tony Starksem se dozvíme zítra, ale zřejmě to bude něco podobného. První singl Iron Claw velmi navnadil na tenhle projekt, momentálně světem koluje druhá věc Mongolian Beef. Při poslechu dostanete to, co očekáváte. No a co se týče videa? Na to si udělejte obrázek sami, jestli máte rádi něco přehnaného, divného a snad trochu i zvráceného, tak se vám nové video bude líbit.

Tracklist:

01 “Back at Ringside”

02 “Face Off”

03 “Iron Claw”

04 “Czarrcade ’87”

05 “Powers and Stuff”

06 “Masked Superstars”

07 “Morning Ritual”

08 “Super Soldier Serum”

09 “The King Heard Voices”

10 “Listen to the Color”

11 “Mongolian Beef”

12 “(Post Credits Scene)”

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná