Crewní Skupina ft. KooL HooD - Nádech výdech (prod. PhoeniCZ)

Švédský a český boombap spojil síly, aby vznikl společný track „Nádech výdech“. Pražskomoravské uskupení Crewní Skupina nemá v našich končinách příliš velký věhlas, přesto se skládá z osobností, které toho mají už spoustu za sebou. Underground je sice záležitostí podzemí, nechme však tuto ukázku vyplout na povrch.

Crewní Skupinu tvoří pět členů, které pojí stejné vize a názory, nikoliv však bydliště. Foggy Fogosh a Febio pochází z Prahy, Juphátor s K.O.ntym z Frenštátu a DJ Back z Loun. Mají na svém kontě několik sólových dlouhohrajících materiálů, neboť krom vlastní tvorby prošli řadou projektů. Nyní však pospolu pracují na svém prvním albu.

Na této skladbě spojili síly se švédskou formací KooL HooD z města Malmö, kterou tvoří Bonzo, LiL-D a Supreme, který je původem z Ghany. Přestože ve svém repertoáru nemají mnoho studiových nahrávek, jejich živá vystoupení jsou zajímavě sehraná a s velkou porcí energie fungují. Spolupráce vznikla náhodně v české metropoli, kdy si turista Bonza všimnul členů CS, kteří pro zábavu rapovali pouliční cypher. Slovo dalo slovo, ruce si plácly a za pár měsíců se Švéd vrátil i se zbytkem bandy a výsledek si můžete prohlédnout sami. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná