CP Kombo - Klúče (prod. Koolade)

Branči Kováč je neoficiálním slovenským králem prokrastinace. Díky tomuto daru se občas objeví x let staré šuplíkové nahrávky, které se rozhodne dodělat. Tak je tomu i v tomto případě, kdy se po třech letech na světlo světa dostává skladba Kľúče.

Po přistěhování Supu do slovenské metropole se parta CP Kombo rozrostla na 3 členy, čítající Supu, Vece a Zverinu. Ty se rozhodli si vyrazit v pátek večer do bratislavského Nu Spirit Klubu, kde se většina klipu natáčela. Vec však měl jiné plány. Polknul klíče a nechtěl jet. Povede se Zverkymu se Supou dostat funkčního veterána z baráku?

O futuristický elekto beat, za který by se nemusel stydět ani Hugo Toxxx, se postaral Koolade, jenž mimochodem v minulosti produkoval například "Beautiful" pro Mastu Ace. Finální master si však vzal na starost Kenny Rough. Zverina lyricky dominuje celé skladbě a Vecův zpívaný refrén doplňuje uvolněnou atmosféru této klubovky. Příznivce CP Komba však nepotěšíme, jelikož jde pouze o sólo vydání a dlouhohrajku v plánu zatím neni.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná