Co je v Dopisu Tamaře od Jana Bezoušky&Petra Rezlera?

Jan Bezouška & Petr Rezler, to je pražská dvojka šílenců, která přistupuje k hip hopu po svém. Vítězové 5 Elements Hip Hop Olympiády v kategorii nejlepší interpret nahráli v posledních týdnech u Ondry Žatkuliaka v jeho Rooftop studiu novou pecku s názvem Dopis Tamaře. K tracku vzniklo i obrazově povedené video a o důvodech vzniku skladby mluví za všechno slova Petra Rezlera. "Na začátku všeho je vždy láska a nejhorší ze všeho je láska, která bolí."

Nebývá to zvykem a s radostí kvitujeme to,že ke své novince zaslali kluci i vyčerpávající vyjádření, které stojí za přečtení a tak trochu naznaučuje, že tahle dvojka rozhodně nepatří mezi suchary...

 "Honza a Péťa dělají každé léto vedoucí na letním táboře pro alergiky v Osadě Lopuch. Avšak minulý rok byl něčím zvláštní. Vstoupila mezi nás totiž nová praktikantka. Jak jistě tušíte... jmenovala se Tamara. I když byla z počátku dosti ostýchavá, přecejen Petra něčím zaujala. Možná to bylo jejím cítěním pro přírodu, možná jejím ženstvím... Každopádně jak se říká, padla Petrovi do oka.. Ten klasický táborový románek asi známe všichni. Jenomže tento pokračoval dál a byl plný vášní a citů. Stalo se však něco nepředpovídatelného. Tamara byla dobrovolná sestřička a byla vybrána pro misi v Brahmaputře (Afganistánu). Od té doby jí Petr neviděl a nemá o ní žádné zprávy. Písěň "Dopis Tamaře" je vlastně žalozpěv Petrova zlomeného srdce a pokus jak se spojit s Tamarou. Klip se natáčel během naší brigády na Slovenkém festivalu Sitnu Blues. V nestřežené chvíli jsme se vkradli na podium a natočili pár záběrů do videoklipu. Klip nám režíroval kamarád Milan Drdol a kameru dělal Karel Ešus."

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná