CIVILLE - HOLLYHOOD

Na našem webu jsme již měli videoklipy zahraniční točené v Čechách i české točené v zahraničí. Oba typy jsou v české rapové tvorbě poměrně raritní záležitost. Konec konců známe i klipy, které vypadají, jako by jejich autoři byli líní dojít dál než na okraj vlastní ulice. To dvojice Martin Švec a Pavel Kocián jsou jiní chábři - ti si pro atraktaktivní obrázky vyjeli až do New Yorku.

A kdo že se pod těmito jmény skrývá? Jedná se o tvůrčí dvojici, která se zaměřuje na výrobu, video edit a postprodukci hudebních videoklipů. Posluchačům pak přinášejí vizuální dílo, na kterém makali s americkým raperem, který si říká Civille. Pokud vám jméno tohoto interpreta z New Jersey nic neříká, věřte, že po rozkliknutí videa budete jako doma. Zejména díky fotogenickému prostředí města New York a samplu, který nedávno vyšťavil Dj Wich v singlu "Nechci víc", který připravil s Refewem.

Pokud jde tedy o skladbu, nepředstavuje nic, s čím se již v obměněné verzi nesetkali. Za pozornost však určitě stojí New York, který pro vaše oči rozpohybovaly šikovné ruce Martina Švece a Pavla Kociána.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná