Čis T ft. Ego & Rytmus - Toto Neni Hudba (prod. MadSkill)

Kámo, jestli jseš ortodox posluchač zlatý old school éry, tak tenhle můj příspěvěk odignoruj a dělej radši, že se ti jen, před dalším dílem Ulice, něco hodně špatnýho zdálo. Ale pokavaď seš otevřenej i novýmu zvuku a ty nynější 3 drbnutá jména ti nevaděj, ba si je jedeš už i nějakej ten pátek, tak tě u nás srdečně vítám!
 
Duo Čis T a Strapo má v tuhle chvíli velmi na pilno, protože už tuhle sobotu (17.11.18) bude hořet klub MMC v Blavě. Bude probíhat né jeden, ale hned dva (!) křty alb již obou zmíněných solventních pánů. Čis Týho "Yak Orol" a Strapovo "Poschod 13.",takže si nechej péřovku doma a neber si radši ani tílko, páč vedro ti bude i tak.
 
Vizuál, kterej Čis T před křtem vypustil mezi hladový krky, nese nese název "Toto není hudba", na kterym mu dokonale vypomáhaj Ego s Rytmusem. Běžnou hudbu vážně nečekej - ČisTýmu,Egovi a Rytmovi zajímavě m*dlo. Na produkci a hlavně pod režisérskou taktovkou se vyřádil MadSkill. A já musim uznat,že kord epileptici z něho budou mít super pocity...Takže mi dovol tě ještě jednou přivítat u nejchorejšího tracku z Čis Týho "Yak Orola"! 

Mr. Ziky Zý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná