Chátra - Rány ft. Terka Sedláčková

Kroměříž sice se svými třiceti tisíci obyvateli není úplně malá, ale oproti jiným a mnohem menším obcím typu Lišova nebo Rychnova nad Kněžnou, které scéně daly De Zrechts, respektive Jay Diesela, nikdy žádnou výraznou rapovou osobnost, jež by přesáhla hranice města, neměla.
 
Jak tomu asi bude v budoucnosti? Myslíte, že s tím dokáže něco udělat tamní parta Chátra, jejíž členové Fela, Word a Akyr aktuálně připravují cédéčko s pořadovým číslem 2? První (video) singl "Rány", který ve studiu Rooftop zvukově zaštítil Ondřej Žatkuliak, spoléhá na hudbu od Stumbera, s tím, že autorkou doprovodného vokálu je Terka Sedláčková.
 
"CD bude plný překvapení jak co se týče rapových hostovaček, tak dvou tracků od jednoho velmistra. Na druhou stranu - chceme, aby to bylo hlavně o nás, takže když na dvanácti věcech budou čtyři featy, tak to bohatě stačí," vzkázali zástupci "hanáckých Atén", kteří by mimo svůj rajón expandovali rádi. Druhou otázkou je, zdali na to mají. Lámat chleba se bude u dalších songů...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná