CEREAL X JURAJ KLASIK - RApREZENT Prod. KingPin

O nově vzniklém duu Juraj Klasik a Cereal jsme vás informovali už při první ochutnávce z jejich alba. Opět se vracejí jako Flashback s novým klipem Raprezent. Už při uveřejnění teaseru zareagoval Rytmus na instagramu s komentářem, že je to mobbdeepovka jak víno. Tak si nalijte čistého rapu s námi a poprosím do dna.

Raprezent je stokrát ohraná tematika i s názvem. Ale nehleďme apriori na obal. Cereal, který ovládá muzikantské řemeslo i mimo rapu, pod svým producentským pseudonymem uvařil hodně atmosferický beat. To, že cítí nejen svou hudbu, dokázal plně i přednesem, který nabízí pestrost i zajímavý timing. Ten bude možná místy těžký pro posluchačovo ucho, přesto se nemůžeme bavit o technických defektech ale spíše citu, nadání a chuti dělat věci jinak. Juraj Klasik si své pomyslné skóre vyrovnal až po první sloce, kterou mohl pro otevření tracku vyšvihnout víc, po zbytek singlu se však ukázal v lepším světle nejen před kamerou a s Cerealem si skvěle sekundují. Výpovědi v textu si vyslechněte sami, oba autoři totiž mají ještě spoustu věcí na srdci.

JK a Cereal pomalu dokončují společné album, ale když si vzpomeneme na Cerealovu aktivitu ve vydávání songů, určitě si ještě počkáme. To ale rozhodně nebude na škodu, protože tahle dvojka nahrává „v pokoji domova“ a vychytává vše do poledního detailu. Nejen trueschooleři se mají na co těšit.

AG - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná