RUKAHORE_SHOP_BANNER

Boy Wonder - 2. šluk

Trnavský slovní mág nám zatím svoje nové sólo choutky neodhalil, avšak Špinavý Poet rozhodně zatím prachem nezapadnul. Pokud na tvém CD již nějaká ta vrstva je, Wonderko ti ji sfoukne svým novým videem k druhému šluku.

Dělat klipy k dva roky starému albu není typické. Dělat klipy k skitům je ještě menším standardem. Boy Wonder se však nikdy mezi standard neřadil a rozhodně jej tam nezařazujte ani vy. Polovina Boybandu má schopnost natlačit hromadu obsahu do velice krátkých skladeb. Důkazem je i 2. šluk, kde do necelých dvou minut byl schopen nasypat pocity nejednoho člověka žijícího v dnešné době.

Již v době vydání Špinavého Poeta mě tato sloka utkvěla v paměti a nějak jsem si nemohl vysvětlit, proč byla tak silná sloka zařazena jen jako skit. Stejné pocity měl nakonec zřejmě i Boy Wonder, jelikož se nám ji rozhodnul připomenout ulítlým videem, které se točilo v lesích u Liberce a na svědomí jej má partner z labelu, Paulie Garand. Lehký remaster rozhodně druhý šluk oživil a nabudil všechny fanoušky, kteří očekávájí další sólo.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná