Bordel - Žaluzie

Před pár lety jsme ještě pofňukávali, že český rap má kolem sebe málo hudebníků, málo live bandů. Ne, že by se po té době situace rapidně změnila, přesto už můžeme odložit kapesníčky a sem tam i zaplesat, neboť nerostou jako houby po dešti, ale rostou.

Novým elementem v tomto stále četnějším propojení je kapela nesoucí jednoduchý název Bordel. O koho že to vlastně jde? O hudbu se stará živá formace Riddimshot, kterou byste mohly znát spíše z doprovázení zahraničních reggae umělců. Své texty a hlas naopak propůjčují celku kluci z Inside (Acme, Sax, Ya1see). A že to tato partička myslí smrtelně vážně, přesto zcela na pohodu, dokládá i nový vizuál a avízo debutového EP.

Samotnému audiu dali video-život Tvision, kteří mají na svědomí již klipy pro jména typu Prago Union, James Cole, Orion nebo Marpo, ve spolupráci s Red.Looks, kteří se pro změnu postarali o klipy Wiche, Nironica, Tafroba, Radikala nebo El Nina. Nahrávalo se v království českého zvuku Rooftop studiu za účasti jeho vladaře Ondry Žatkuliaka. Pokud bys chtěl tedy nahlédnout, do jejich kulinářství, měl bys roztáhnout své žaluzie, aby si věděl, co nového se vlastně děje.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná