Black Milk - What It's Worth

Nedávno jsme psali o pátém albu "If There's A Hell Below", které momentálně vydává Black Milk. Kdo má rád špinavý zvuk, výrazné zastoupení bicích a těžkopádné synťáky, je zřejmě již v obraze. Hráč, který potvrdil svůj status nejčernějšího koně města Detroit nyní přichází s čerstvým videoklipem, jež vznikl ke skladbě "What It's Worth".

Pokud jde o píseň, ta patří na novém releasu k těm uvolněnějším, i když Black Milkovo nasazení o klidu zrovna nevypovídá. Double Time flow  v harmonickém samplu a hubené bubny jsou kombinací, která se může občas vymstít. V tomto případě se ovšem jedná o kvalitní zážitek s inspirujícím přednesem autora a povzbuzující energií.

Režii obstaral King David, jenž celý videoklip situoval do jediného pokoje se zastoupením kouřových a světelných efektů. O uměleckém záměru režiséra nemá smysl vést spory, při sledování výsledku se však nemohu ubránit dojmu, že původní plán byl více velkolepý a musel být nakonec osekán při postprodukci.

Nové album "Black Milk - If There's A Hell Bellow" právě vychází a k získání je na CD, vinylovém nosiči i v digitální distribuci.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná