Bio - Hotelier (prod. Allrounda)

Bio Rodrigez nekotví pouze v Piešťanoch, ale jako mladý člověk plný chuti a tužeb obráží svět. Skladba Hoteliér přinesla svěží tematiku, která je blízká čím dál větší vrstvě populace. Pokud tedy nejste ti, co by nemohli ve svém gauči zmeškat jediný díl Ulice a nevyrážíte jenom o dovolené okupovat pláž v Chorvatsku, možná vás bude píseň provázet na dalekých cestách.

Bio nám minulý měsíc naservíroval čistě freestylové EP, na které si přizval veterány jako je Shomi a Ledko. Teď se lehce vrátil na konec uplynulého roku, kdy track Hoteliér nahrál. Musel si počkat na vizuál z dílny Roberta “Abdula” Beleje, rozhodně však nečekal zbytečně. Klip je velice propracovaný a oživený řadou efektů a navodí ve vás uvolněnost a svobodu, stejně jako chytlavý projev.

Instrumentální stránku novinky má na svědomí zahraniční producent Allrounda beats, kterého si Bio našel na internetu a zjevně oblíbil, protože podle svých slov chystá několik dalších tracků s jeho produkcí. Nahrávka vznikla za dozoru Hoodiniho a finání zvuk zpracoval Palio.

AG - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná