RUKAHORE_SHOP_BANNER

Big Shug ft. Termanology, Singapore Kane - Off Rip (prod. DJ Premier)

Je libo atmosféru hororového filmu v kabátě od Premiera? Termanology a drsná flow? Že to nemůže být? Ale může, to vše přináší nová věc od člena Gang Starr Foundation, který ohlašuje svoje nové album.

Big Shug je jméno, které jen těžce můžete na cestě hiphopovým světem obejít. Jeden ze zakladatelů Gang Starr Foundation nám v roce 2015 nabídne své sólo nesoucí název Triple OGzus. Album by mělo obsahovat 18 stop, a vychází 17. března. V první ochutnávce na beatě solí DJ Premier a otázka zní, zda se dočkáme comebacku Gang Starr Labelu ve velkém stylu?

V rámci hostování se můžeme těšit na několik klasických emcees jako Reks, Termanology nebo Singapore Kane, kterého můžete znát ze spoluprací se Snowgoons. Produkce zůstala v rukou známých mistrů, ostatně i skladbu Off Rip produkoval legendární DJ Premier. A zvuk si zvolil zcela netypický. I přesto však ve skladbě těžce hledat slabé místo, dokonce i Termanology zvládnul zasadit svoji sloku do atmosféry na výbornou a přináší ne celkem typický projev.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná