RUKAHORE_SHOP_BANNER

Atmosphere - Fortunate

Paulie Garand kdysi prohlásil: "Z klubů se často klube psycho, není kam bys utek. Muziku, co miluješ kazí pohled na roj loutek." Nebuďme pokrytečtí, v každém žánru se najdou osobnosti nebo fanoušci, jejichž vztah k příslušné kultuře by se dal označit spíše za platonický, a o to větší radost ve mně budí videoklipy, jako je "Fortunate" z posledního alba "Southsiders LP", které letos vydali Atmosphere.

Slalom, který totiž Slug a Ant absolvovali ve společnosti svých fanoušků před vyprodanou show v Hollywood Palladium (Los Angeles), krásně ukazuje, že komunita příznivců je stále početná a interpreti jim mají evidentně co nabídnout. Slug během cesty na show prochází kolem seřazených fans, přičemž od některých sbírá (nebo spíš krade?) různé předměty. Ant mu kráčí v patách. Režie videoklipu se zhostili Dan Monick a Vanessa Joy Smith. Střihač nebyl potřeba, jelikož celé video je natočené v jediném záběru.

U nás podobnou pouť mezi fanoušky zatím spáchali pouze Pio Squad v dodnes populárním videoklipu "Chtěl bych". Mimochodem, narozeninový dort se v klipu neobjevuje náhodou. Ant totiž v den natáčení rovnou oslavil své narozeniny. Kdo nepřenese přes srdce přímočarost scénáře, musí počítat s tím, že se jedná spíše o dokumentaci milníku v historii samotných Atmosphere. Po důkazech jako třeba "Became" nepochybuji, že nás tahle dvojka z Minnesoty ještě mnohokrát překvapí.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná