Atmo Music a jejich Fáma, kterou zrežíroval Lipo

ATMO music, to je liberecká dvojka o které je poslední dobou celkem slyšet. Formace kterou tvoří talentovaný producent ODD a Beef zanedlouho vypustí do světa svoje nové album a jako jeho předzvěst si můžete dát video k pecce Fáma.Celkový zvuk pecky má na svědomí Kenny Rough, refrén nazpíval Děkys a režii klipu si vzal pod palec další liberecký rodák Lipo.

"ATMO music" je libereckým hudebním projektem jehož hlavními členy jsou rapper Beef a hudební producent ODD  - v jeho širším základu však můžeme nalézt i rappera Lipa (BPM) nebo zpěváka  Jakuba Děkana. ATMO music vychází především z kořenů ovlivněných rappovou hudbou, ale díky společnému vkusu a nalazení obou hlavních interpretů se otevírá více žánrovým přesahům.

ODDeho producentského talentu si před dvěma lety všiml Lipo, a ukázal ho světu na své desce "Víc než hudba", kterou právě ODD z větší části produkoval (megahit "Ležím v tvé blízkosti ft. Debbi"). Na své desce dal Lipo prostor i Beefovi v songu "Naposled".  V tu dobu již ODD s Beefem pracují na prvních věcech, které zaujmou svým neorthodoxním, muzikálním přístupem. V dnešní době, kdy je internet zahlcen rappery kteří se pohybují krátkozrace od singlu k singlu, volí ATMO jinou cestu a svojí desku již mají téměř nahranou. První regulérní vlaštovkou - pokud nepočítáme již některé vypuštěné demonahrávky - je singl "Fáma" s hostujícím Jakubem Děkanem na refrénu. 

Klip vznikal na škole kde ODD dostal své hudební základy. Byl realizován pod režisérským vedením Lipa,
za kamerou stál Jan Dolejší z Burg Production a Jakub Šimůnek. O střih a postprodukci se postaral Vojtěch Cvrkal.
Za celkovým zvukem songu pak stojí další liberečák Kenny Rough. ATMO muisc budou hosty 29.7. na červencovém vydání Freestyle Mondays, kde kluci zastanou i roli doprovázejícícho live bandu, takže to vypadá na další zajímavou jam session, kde se u majku můžeš ukázat třeba i ty!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná