Apathy - Pieces Of Eight

 
Zakládající člen Demigodz vydal letos v červnu své sólové album Handshakes With Snakes. Pokud jste Apathyho povedený release stihli pečlivě nastudovat, mohli jste si všimnout skladby Pieces Of Eight. Tlustý buben a dobyvačné rýmy Chada Bromleyho zde posloužily jako námět pro lehce morbidní (leč stylový) vizuál.
 
Videoklip Pieces Of Eight v produkci Wicked Woods vypovídá z velké části o Apathyho postojích na zbytku alba, jež podle rozhovoru v magazínu The Source stojí na snaze uchovat tradici žánru. Samotné texty jsou ale věnovány převážně různým zákulisním postavám hudebního průmyslu a špatným MCs. „Hip hop se proměnil za všechny ty léta do podoby hodně vzdálený tomu, čím původně byl. Někdo říká, že jsme staromódní a že by se hudba měla vyvíjet, ale je taky nutný o některých věcech mluvit kvůli tradicím a upřímnosti k posluchačům," řekl pro magazín The Source Apathy.
 
Aneb jak s oblibou říkám - co se později neuctí, jako by předtím nebylo. A Apathyho červnové album klidně uctíme dodatečně ještě jednou. Handshakes With Snakes stále seženete na CD, vinylu, audiokazetě nebo digitálně na stránkách Demigodz.
 
 
 
Zdroje: thesource.com, 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná