Angažovat duo M.I.A. & Nicki Minaj? Madonna ví, jak zaujmout

Ani ve snu, v němž obvykle létám jako Clark Kent, na ruce mám prsten Arabely a kulometní střelbu americké speciální vojenské jednotky Delta Force odrážím pouhým nastavením dlaně, by mě nenapadlo, že se někdy na tomto místě budeme zaobírat Madonnou.
 
Její první singl po dvouleté přestávce, jenž reprezentuje blýštivý spotřební pop 21. století, ale obdržel video, které dostává svému názvu. Atraktivitu navíc "Give Me All Your Luvin´" poskytuje účast anglicko-americké dvojice M.I.A. & Nicki Minaj, jež je obyčejně zvyklá, že jsou všechny reflektory namířeny na ni.
 
Podruhé jejich produkt slyšet nepotřebuji, ale její klipy mají šmrnc. I ta dokonalost a preciznost někdy může být inspirující. Tím spíš v době, která patří "street videím", pro ně je slovo "nápad" pojmem jako ze slovníku cizích slov.
 
Letos čtyřiapadesátiletá královna provokace a okázalosti, jež bude vypadat na půlstoletí nejdříve v roce 2100, má v plánu album "M.D.N.A.". To by v tom byl čert, aby se kolem neochomítaly i další tváře rapové či R&B scény.
 
"Obdivuju umělce, kteří umí stárnout. Madonna to ale nechce pochopit" - Lipo

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná