AllttA - Snow Fire

Jedním z vrcholů letošního ročníku Hip Hop Kempu bylo vystoupení francouzsko-amerického dua AllttA. 20syl a Mr. J. Medeiros mají od února venku své společné album pojmenované The Upper Hand, ale kdo byl na koncertě, ten ví, že materiálu mají více.

Navíc se zase dostali do studia, takže svůj katalog ještě rozšíří. A nemají v plánu nahrávat do šuplíku, protože oznámili vydávání singlů v sérii nazvané Facing Giants. Tuhle praktiku před lety zpopularizoval Kanye West a Mr. J. a 20syl se vrací k týdennímu přísunu nového materiálu s tím rozdílem, že novinka vyjde vždy ve středu.

První vlaštovka dostala název Snow Fire. 20syl se při produkci nebál opět sáhnout po poměrně exotickém samplu. Tentokrát si vybral brazilské duo Sá & Guarabyra, jejichž zpěv a tóny zapracoval do elektronického beatu. Pokud máte album The Upper Hand projeté skrz naskrz a čekáte, kdy konečně vyjdou pecky, které jste slyšeli naživo v létě, zamiřte každou středu po následujících osm týdnů na Youtube kanál nebo Facebook stránku dvojice AllttA, která se tímto krokem může dostat na úroveň andělů. A toho má ve svém logu i GOOD Music, čímž se kruh uzavírá...

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná