Alchemist ft. Roc Marciano - All For It

 
Máte rádi vinyl? Kdybych takovou otázku vyřkl před třiceti lety, ozvalo by se hlasité „Ano". Kdybych ten dotaz položil před dvaceti lety, ozvalo by se: „My raději CDčka". A kdybych se zeptal ještě o dekádu později, dočkal bych se nejspíš odpovědi: „Jakej vinyl?". Dobrou zprávou pro všechny fanoušky gramodesek budiž, že v těch posledních deseti letech vinyl opět vstává z popela.
 
 
A za stoupající popularitu kdysi téměř vyhaslé platformy můžeme děkovat i Alchemistovi, jenž si s vinylem tyká nejen na projektech Gangrene nebo Dilated Peoples, ale také sólově. V únoru oznámil kalifornský producent sérii singlových desek s názvem Craft Singles, jež zahrnuje pravidelné vydávání nevydaných spoluprací se zajímavými interprety. Posluchači měli zatím možnost slyšet alternativní verzi Hoover Street Schoolboye Q, Maca Millera s Migos nebo nevydanou věc, kterou nahrál Blu.
 
Nyní je na řadě singl All For It s Rocem Marcianem. I kdybyste se však počítali mezi ty nejskalnější fanoušky Alana The Chemista a chtěli svůj kousek domů, máte smůlu. Limitovanou edici singlu si stihli posluchači rychle rozebrat. Pro ostatní smrtelníky je tu alespoň digitální verze.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná