AK - Party (prod. Purps z 808 Mafia)

Napsat, že je deska "Bída a bolest" jednou z nejpovedenějších tuzemských nahrávek doznívajícího kalendářního roku 2015, by bylo jak snadné, tak diplomatické. Proto ji označím za vůbec tu nejlepší. Matematika je to jednoduchá jak pověstná facka od Buda Spencera. Kdybych sečetl skladby, které jednoho baví, výsledný počet by by byl vyšší, než kdybych to samé učinil v tracklistech konkurence.
 
Purpsem z 808 produkovaná "Party", jež ale bohužel patří do kategorie těch, bez nichž bych se ve výsledné stopáži obešel, dostala vizuální háv od Michala "Kunese" Kováče, jenž už stál za klipy k věcem "Cizí tváře" a "Práce".
 
Dvorní režisér Pastora a Sergeie Barracudy obsadil i Dje J-Roa, jenž si s úlohou přespříliš starostlivého výčepního poradil způsobem, jako kdyby se za pípou narodil a kdo dával pozor na předvánočním koncertu Vladimira 518 v pražské Uhelně, ten bude dobře znát i trsající slečnu v čepici, jež patří k těm, které se kvůli "umění" nebály ukázat...jak jen to říkal ten Miky Vorel...co jim dala jejich máma.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná