1210 Symphony ft Morelo, Tafrob, J. Diesel - Needle Droppin'

Soudobý hip hop se vydal tolika směry, že řada z nich už se obejde i bez turntablismu, což na našem území dokazuje například Marpo. My bychom však páteř žánru podceňovali jen neradi a i proto nás těší, že jsou tu pořád lidé, kteří na to mají stejný pohled. Parazity, jejichž vrcholem je siréna či cuplíková střelba, je třeba vymýtit a odstavit od zdrojů.

Deejayských týmů sice ve hře není tolik, jako tomu bylo na začátku milénia, ovšem buďme rádi alespoň za poslední mohykány typu Chocolatica a Diskoteka alias 1210 Symphony. V nejnovější prezentaci "Needle Droppin´", jež byla nahrána do instrumentálky "30-11-80" od Sida, jejich snažení podpořili tři nejbližší rappeři Morelo, Tafrob a Jay Diesel, kteří svými komplimenty vůči svým oblíbeným "krotitelům koláčů" rozhodně nešetřili.
 
Podobné reprezent skladby, které zavání až posse trackem, mám rád, protože se v nich v plné nahodě poodkryje originalita a nápady jednotlivých emcees. Je však pravdou, že například Josef Jungmann by se po té "čekoingliš" zejména v poslední sloce obracel v hrobě.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná