RUKAHORE_SHOP_BANNER

ZNK chystá další nálož ve Stormu. Zahraj si i ty o vlezy zdarma!

V prosinci dokázal mejdan v režii stáje ZNK vyprodat pražský klub Storm, proto se Řezník a spol. rozhodli udělat další již v březnu. Tentokrát se nebude jednat o manifest vánočních svátků, nýbrž o pekelnou show, kterou obohatí i zahraniční hosté. Pokud chceš být i ty na místě a máš zrovna hluboko do kapsy, využij možnosti vyhrát lupeny.

Akce nese název Worldwide wicked shit a bližší informace o celém programu je možné najít na fb události. Na místě bude k dispozici opět bohatý merch, které ZNK vozí na všechny své akce. Co se týče hudebního programu, celý večer vás bude zásobovat tučná porce horrorcoru. Domácí scénu budou reprezentovat Sodoma Gomora a Haades, ze Srbska se přiřítí Byzo, z Ruska Heaven a zpoza velké louže připluje tuzemské publikum rozhýbat Sean Strange se speciálním hostem, kterým je svůdná zpěvačka Salome. Za gramofony se tradičně postaví DJ Ill Rick a Ba2s.

Stáj ZNK ti skrze bbarak.cz nabízí zajímavou soutěž o 3x 1+1 vstupy, pokud odpovíš správně na naší soutěžní otázku. Odpověď nám musíš poslat s celým svým jménem na soutez@bbarak.cz do pátku 4. března do 12:00. Do předmětu uveďte ZNK Storm. Výherci budou informováni mailem. 

Soutěžní otázka o 3 x 1+1 vstup na Zasraný Vánoce

S kým Sean Strange nikdy nespolupracoval?

a)      King Gordy

b)      Swifty

c)       Lord Lhus

d)      Řezník

e)      Meth Mouth

f)       Dirt Nasty

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná