Zavzpomínej a pojď na Lords of the Undeground, Cali Agents a Tha Liks zdarma

Jedno místo, jeden čas a tři světoznámé hiphopové kolektivy Tha Alkaholiks, Lords Of The Underground a Cali Agents. Přesně to čeká kulaté pódium pražského Lucerna Music Bar v rámci evropské části světového turné "21&Over Anniversary" již ve středu 12. února. Lístky na trojkoncert je možné zakoupit prostřednictvím Ticketportalu nebo přímo v Lucerna Music Baru. Ti, kdo budou chtít vidět a slyšet náklad od jmen J-Ro, Tash, E-Swift, Mr. Funke, DoItAll, DJ Lord Jazz, Rasco a Planet Asia zdarma, nechť se odeberou o pár řádek níže.

Kalifornská skupina Tha Alkaholiks začala své působení na scéně v devadesátkách. Od té doby až do teď ji tvoří rapeři J-Ro a Tash, jakož i jejich DJ a producent E-Swift. Na svém kontě mají dohromady pět studiových alb a řadu komerčně úspěšných singlů. Mezi těmi je i song "Hip-Hop Drunk", jenž v roce ´97 hroutil žebříčky hitparád a který vznikl s již nežijícím Ol 'Dirty Bastardem.
  
   Lords Of The Underground reprezentují poctivý rap z New Jersey. Trio se na scéně pohybuje už od roku 1993, kdy vydali debutovou desku "Here Come the Lords". Parta nahrála čtři desky, z čehož první dvě se umístily na 66. a 44. místě v žebříčku „Billboard 200“. Za to, že Lords Of The Underground mají tak tvrdé beaty, mohl i producent Marley Marl, který produkovval hudbu zásadním kapelám hip hopové historie. Poctivý boombap v podobě „Psycho“, „Tic Toc“ nebo „Chief Rocka“ nemůže nikoho urazit.
  
Cali Agents byste mezi nejvýraznějšími kapelami na západním pobřeží našli určitě. Dvojice Rasco a Planet Asia vydala v roce 2000 fantastické album s výmluvným názvem "How The West Was One". Pak se jejich cesty na chvíli rozdělili. V roce 2004 se oba aktéři dali opět dohromady, aby vydali další album "Head Of The State". Vedle svých sólových projektech stihli vydat další dvě alba.
 
Soutěž o 4 vstupy:
 
Která kapela dosud nikdy nehrála na Hip Hop Kempu?
 
a) Cali Agents
b) Tha Liks
c) Lords of the Undeground
 
Správnou odpověď čekáme na mailu soutez@bbarak.cz do úterý 11. února. Deadline byl stanoven na 12:00 a kromě předmětu Lucerna prosím uveďte i celé civilní jméno a telefonní kontakt. Díky za dodržení pravidel a hodně štěstí!
 

Správná odpověď byla Tha Liks.

A výherci? Alice P., Milan K., Andrea Z a Michal M. Gratulujeme!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná