RUKAHORE_SHOP_BANNER

Zahrajte si s PSH o cédéčka a vstupy na křest

Peneři strýčka Homeboye budou křtít své třetí album "Epilog" mezi pražskými návštěvami Cypress Hill a Clipse. O všechny návštěvníky by mělo být postaráno na jedničku - na pořádek bude bdít 518, o švédské stoly se postará Trafik a domů by pak měl všechny až do rána rozvážet Ori. Veškeré info máte na plakátu, který avizuje premiéru nového PSH klipu "Vím já?" s Jamesem Colem, jenž na místě pochopitelně nemůže chybět. Pozvánku dále obdrželi i Hugo Toxxx, Čistychov, Mišo Biely, Tereza Černochová a Dara Rolins, od níž ovšem onen večer "Zvonky štěstí" nečekejte.
Soutěž o 3 x 2 vstupenky na křest do Sasazu a 3 disky "Epilogu": Jak se jmenuje song, v němž zazní "Slečno, kam to potřebujete? No do Prahy, na párty, na Penery"? a) Společný zájmy b) Penerský dezert c) Praha d) Podpantoflák e) Moje řeč f) Parket Mejly se správnou odpovědí a předmětem Epilog můžete posílat na soutez@bbarak.cz do neděle 30. května. Jen prosím nezapomeňte uvést své civilní jméno.
Už jste četli? PSH - Epilog (2010, Bigg Boss) Roman Holý v zatím nejsilnějším singlu Penerů Nový singl PSH se inpiroval Michalem Tučným

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná