Zahraj si o vstupy Foreign Beggars, kteří vezmou Brno útokem

Již příští pátek hostí moravská metropole skutečné anglické titány. Není to prvně, co se v naší malé republice zjevili, ale vždy za sebou nechali nezapomenutelné vzpomínky. Trio Foreign Beggars vezme 24. června útokem Flédu v Brně za doprovodu českých předskokanů a rozhodně se máte na co těšit. Proč ale počítat bankovky peníze před náročnou letní zátěží, když se tam můžete podívat zadarmo?

Je zřejmé, že show Foreign Beggars bude opět něčím, co ve vás zanechá nesmazatelnou stopu. Jednoduše řečeno se jedná o volání divočiny a zběsilost na stagi i pod ní. Z českých zástupců se vám představí brněnský Maniak a poté také kompletní složení PSH. Beatbox show vám nabídne Press Play Crew a celým večerem vás bude provázet speaker Pivoth. No nezní to lákavě? Tak si pojď o ty vstupy zahrát.

Vás zajímají vstupy a nás odpověď na soutěžní otázku, kterou pošli s celým svým jménem na náš email soutez@bbarak.cz do úterý 21. června do pravého poledne. Do předmětu uveďte „Foreign Beggars“. Výherci budou informování mailem.

Soutěžní otázka o 3 x 1+1 vstupy na Foreign Beggars v Brně

Jak se jmenuje album, které Foreign Beggars představili světu v roce 2012?

a)      The Ascent

b)      The Uprising

c)      Overall

d)      Boy in da Corner

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná