Za rapová jatka se čtyřmi lyrickými zvířaty v centru Prahy ani korunu?

Lidé obvykle říkají, že na toho už není nikdo zvědavý, ten je zase starý, onoho už viděl snad i jejich otec a tamten kdyby prý přijel před deseti lety, bylo by to jiné kafe. Nejbližší pokračování soudobé nejlepší koncertní tuzemské série Boombox však přivítá aktuální Slaughterhouse, jejichž eponymní debut zajímal Preema, Ema s Drem i Wu-Tang a bude zajímavé sledovat, zda nešlo o klasický hospodský "pohled od pípy" a Lucerna se 2. 2. nebude muset za návštěvu stydět. Zkušenostmi z Aftermath zocelený Joell Ortiz má před sebou březnovou desku "Free Agent", Royce chce své "The Bar Exam 3" vypustit stejný měsíc a Buddenův "The Great Escape" bude sledovaná záležitost i kvůli tomu, do koho všechno se nám zase neposeda z Jersey opře.
Soutěž o 4 vstupenky na únorový koncert: 1.) Na jakém CD se prvně všichni čtyři potkali v jednom songu? a) Joe Budden - Halfway House b) Royce Da 5´9" - Street Hop c) Joell Ortiz - The Brick: Bodega Chronicles d) Crooked I - Mr. Pig Face Weapon Waist EP 2.) Který producent na jejich debutu chybí? a) Mr. Porter b) Alchemist c) Dj Khalil d) Showbiz Mejly se správnými odpověďmi a předmětem Lucerna můžete posílat na soutez@bbarak.cz do neděle 31. ledna. Kvůli guestlistu prosím nezapomeňte uvést své civilní jméno.
Související: Tip na album: úniková cesta Joe Buddena Nové audio: DMX, Sean Price, Inspectah Deck,Joe Budden, Jadakiss a další Novinky ze stáje Slaughterhouse: Joell Ortiz & Royce Da 5´9 Joell Ortiz se už snad konečně dočkal... Slaughterhouse – Slaughterhouse (2009, E1 Music)

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná