Wakeboardovou exhibici doprovodí Bigg Boss Jam. Chcete lístky a něco od O´Neill?

Originální exhibiční závod ve wakeboardingu, skateboardingu a BMX se v České republice koná již po sedmé. Letos se brány Žlutých lázní v pražském Podolí, otevřou v neděli 22.června ve 12:00. Příznivci boardových sportů si přijdou na své a těšit se můžou již nyní na perfektně připravené závody, top jezdce a hlavně na skvělou show, kterou skýtá akce O'Neill Wake Jam 2014.

O'Neill Wake Jam opět přivítá evropské hvězdy, které si to v pravidelných vstupech „rozdají“, proti domácí špičce.Na O'Neill Wake Jamu se wakeboarduje za extrémně silnými motorovými čluny Mastercraft, které jsou zárukou těch nejvyšších skoků, triků, salt a samozřejmě vln. Účast prozatím potvrdili Dan Nott (UK), Robie Rendo (AG), Johnny Carne (UK) a Zdenek Ševčík (CZ).

Další jména do tohoto jedinečného wakebattlu budou postupně zvěřejněny.  Parádní podívanou slibuje také skateboardová a BMX exhibice v rampě, s dvojitým rádiusem, spinou a funboxem.Tato překážka bude mít v rámci O'Neill Wake Jamu svojí premiéru. Se svými parametry 7,5 x 19 x 4m se řadí mezi jedno z překvapení, které na vás 22.6. ve Žlutých lázních budou čekat. Po celý den vás budou provázet pecky pražských party DJ´s  a nabušený sportovní program!

Po ukončení sportovní části a vyhlašení vítězů závodů v displínách wakeboarding, skate a BMX, přijde na řadu hudební část s koncerty kapely Fast Food OrchestraBigg Boss Jam v podání Oriona, LA4, Mike Trafika a dalších.  

Jelikož nás v neděli 22.června čeká nejdelší den roku 2014, tak samozřejmě nelze nerealizovat O'Neill Wake Jam afterparty, která startuje ve 22.00.

Plán na neděli 22.6. je jasný, těšíme se naviděnou!

Soutěž o 2x vstup a 1x vak  O’Neill

KDO VYHRÁL HLAVNÍ WAKEBOARDOVOU KATEGORII NA LOŇSKÉM ROČNÍKU -  WAKE JAM 2013?

a)      Dan Nott

b)      Nikita Martyanov

c)       John Carne 

Správnou odpověď očekáváme do sobotní půlnoci na mailu soutez@bbarak.cz. Jako předmět uveďte Žluté lázně a nezapomeňte připojit ani telefonní číslo, na které se vám v neděli dopoledne ozveme s případnou dobrou zprávou. Hodně štěstí!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná