Kdo vyhrál sluchátka Chambers by RZA?

Výhercem sluchátek Chambers by RZA dle vlastního výběru se stala soutěžící s mailem nelulushka(at)seznam.cz, které její cena dorazí do vlastních rukou už tento týden. Gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným, kteří nám napsali správné odpovědi "Lex Diamonds" a "Scary Movie 3" - soutěžila spousta z vás a příští a snad podobně lákavá soutěž bude spuštěna co nevidět.

To, že se Zig-Zag-Zig Allah z Wu-Tang Clanu a Gravediggaz spojil kvůli sluchátkům Chambers by RZA se švédskou značkou WeSC, se všeobecně ví. Protože je to prý to nejlepší, co kdy vzniklo ve spolupráci designové značky a profesionální audio techniky, co takhle si o to zasoutěžit?

Cenou jsou tedy unisex sluchátka WeSC Chambers by RZA ve "street verzi" v ceně 4.290,- Kč a do hry je dodali dobří lidé z freshlabels.cz. Otázky jsou o něco lehčí, než kdybyste měli spočítat všechny hity s podpisem šéfa clanu nebo Dje Wiche, jenž se stal v Česku tváří sluchátek.  

1.) Na které jméno RZA neslyší?
 
a) Bobby Digital
b) The Abbot
c) Lex Diamonds
d) Prince Rakeem
 
2.) Který soundtrack nesestavoval RZA?
 
a) Kill Bill
b) Ghost Dog
c) Blade: Trinity
d) Scary Movie 3

Správné odpovědi můžete směřovat na mail bobby@bbarak.cz až do neděle 13. května. Do předmětu vaší zprávy jen prosím napiště freshlabels.cz. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná