Vyhraj podepsané vinyly Pio Squad a vstup na křest, který okoření Jeru The Damaja

Předejme rovnou slovo hajzlům z Vysočiny: "Ve středu 28.12, přijede do našeho jihlavského klubu Soul legendární hlas z Brooklynu, rapper, který spolu se jmény jako Guru, Dj Premier, Group Home, Freddie Foxx nebo Big Shug patřil do seskupení Gang Starr Foundation. Pro majitele hitů "Come Clean", "D.Original", "One Day", "Me Or The Papes", "99,9%" atd. to bude jediná letošní zástavka v České Republice. V rámci této akce pokřtíme i naše vinylové EP," uvedl čtyřlístek Pio Squad. Co dodáme my? Start byl stanoven na devátou hodinu večerní, vstup činí 200,- Kč (rezervace vstupenek) a kromě dvou koncertů dostanou prostor i Djs Kalif a J-Kid & Strejda Filí se speciálním hodinovým setem věnovaným právě Gang Starr Foundation.
Soutěž o 3 podepsané vinyly + vstup na akci Který z účinkujících má na svém kontě více alb? a) Jeru The Damaja b) Pio Squad c) Jeru i Pio mají stejně Na mejl soutez@bbarak.cz můžete odpovídat do úterý 27. prosince. Jako předmět zprávy uveďte Pio a kvůli identifikaci na dveřích klubu nezapomeňte dodat ani celé civilní jméno. Cena bude k vyzvednutí u vstupu.
Nepřehlédněte: O.S.T.R. & Jeru the Damaja s polskou klasikou Sean Price na zbrusu novém českém vinylu? Kde jinde než na desce Pio Squad...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná