Vyhraj lupeny na plážový Ty Nikdy mejdlo na Džbáně

Tentokrát soutěžíme o 2 x 2 vstupy na sobotní Ty Nikdy mejdlo na pražském koupališti Džbán . Jak vstupenky vyhraješ? Napiš do čtvrtku 25.července na tento email, kterého člena Ty Nikdy máš ty osobně nejraději a proč. Do mailu nezapomeň uvést telefonní kontakt na sebe. Vítěze budeme informavat během pátku. Hodně štěstí a níže se můžete přečíst info o akci!

Hip hopová stáj Ty Nikdy Label má zásadní vliv na česko-slovenskou scénu posledních let i dní a právě v režii Ty Nikdy labelu bude probíhat pražský letní mejdan situovaný do plážového prostředí koupaliště Džbán. V sobotu 27. července se na jednom pódiu představí jedna z nejkvalitnějších živých show, která je na naší hip hopové scéně k vidění.  Svůj repertoár plný osvědčených hitů návštěvníkům koncertu naservíruje šéf labelu Idea, ten se může pyšnit nominací na album roku v rámci hudebních cen Anděl. Stejně jako jeho sólo počin Daleko Blíž, sklízí úspěch i jeho projekt se slovenským Boy Wonderem BoyBand s albem Best of,  který v line upu večera nebude určitě chybět.  Výběr toho nej ze svého repertoáru představí i liberečtí rodáci raper Paulie Garand a Dj a producent Kenny Rough. Původní členové formace BPM získali své hip hopové ostruhy na albu V hlavní roli a na svém kontě mají v těchto dnech i nespočet spoluprací se jmény na CZ/Sk scéně, na Džbánu však určitě zazní i to nejlepší z předchozích alb Ryes a Páni kluci…  Avízovanou třešničkou na dortu budou i hity pražského ,,flowtka,, Resta, ten má s DJ Fattem, který patří nejrespektovanějším producentům a DJs na československém území, na kontě ceněný debut Premiéra a v současné době pracují na dokončení druhé společné desky. Jeden z nejlepších českých freestyle raperů získal uznání i se svým autorským repertoárem a po vydání na sólo dráhu se stal neoddělitelnou součástí Ty Nikdy labelu. Jeho živé vystoupení patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co lze v rámci CZ/SK hip hopového rybníčku potkat.

Idea, Kenny Rough, Paulie Garand, Rest a DJ Fatte, to jsou jména, která jsou zárukou nabité a dynamické show.  Ve spojení s krásným místem koupaliště Džbán jsou dokonalou kombinací jako stvořenou pro super mejdan, tak doraž ať o to nepřijdeš, hip hop, grilování, drinky… A kdo viděl video pozvánku ví, že se může těšit i na další překvapení z Liberce v podobě speciálního hosta. Vstupenky si lze s předstihem pořídit v síti ticketportal.cz nebo přímo na místě za 150,-Kč. Vše startuje v 27. 7. v 20:00, tudíž jediné, co musíš je na akci dorazit. Mohlo by se stát, že prošvihneš jednu z nejpříjemnějších akcí tohoto léta! 
 
 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná