RUKAHORE_SHOP_BANNER

Vyhraj lupeny a CD: Mezinárodní minifestival rapu v Praze

Od doby, co hledáček středoproudu zasvítil svým kuželem popularity na hip hop, není o koncerty všech možných interpretů nouze. Někdo jede playback a vsází na skákání po podiu víc, než na svůj hudební um. Někdo volí menší, komornější kluby, kde nechává vyniknout intimní vztah k jeho hudbě. A někdo si holt řekne, že ani zima není překážkou a uspořádá si svůj minifestival.

Ve smíchovském Prostoru Země si zahrál vloni třeba Masta Ace. Kdo v tomto klubu byl, ví, že se jedná o prostor s velice příjemnou atmosférou. Kterou již 9. února přijde zahustit velice slušný line up.

Celému stádu nebude vévodit nikdo jiný, než ostřílený borec z města fazolí - Bostonu. REKS je jménem, které žádný z fanoušků poctivého boombapu nevynechá. Spolupráce s DJem Premierem nebo Onyx jsou pečetí kvality. Kdo si jeho show nenechal ujít vloni, již teď dobře ví, že na podiu je jako doma a nebojí se z něj sejít mezi lidi.

První dámou posádky je Starrlight, nizozemská rapperka, které by jste těžce hledali dvojníka. Na mikrofonu i v zrcadle. Nekompromisní rapová nálož během roka čítá 3 EP a jedno album.

Lateb, Oblivious a DJ Rawmatik se objevili pár let zpět i na Hip Hop Kempu. Jejich show téhdy nadchla nejednoho účastníka a v Praze pokřtí svůj společný projekt W.O.K.E. REKS sebou vozí i své učedníky a letos Evropu obráží ve společnosti Stevieho Sarada a Priesta. Z nizozemska dorazí i MC Gyver, vítěz domácího kola freestyle soutěže End Of The Weak a několikanásobný finalista. Jeho psaná tvorba je snad ještě lepší než volné bárs. Za lokální scénu se objeví mezinárodní partička s názvem Bac2Bay6 se svou freestyle show, která celou akci otevře. Po nich si za koláče stoupne DJ FLUX a předvede svou DMC rutinu.

Jednoduše mejdan plný kvalitního rapu od začátku až do konce. A to by nebyla banda filantropů z BBARAKu, aby ti nenabídli možnost se účastnit zcela zdarma a odnést si hmotné statky. Jediné co potřebuješ, jsou tvé vědomosti.

Svou odpověď posílej na marty@bbarak.cz do čtvrtku, 7.2.2019. Do předmětu nezapomeň uvést Soutěž - REKS. Hrame o 2x2 lístky a pro toho nejrychlejšího k tomu máme ještě CD REKS - Order In Chaos

Kdo produkoval hitovku Jumpshots?

a. DJ Premier
b. Statik Selektah
c. Buckwild

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná