Votvírák nikdy neměl pestřejší hiphopový program. Nehodí se lístky?

Vladimir 518, Orion, DJ Mike Ttrafik, James Cole, Refew, Ego, La4, Dj Wich, Separ, Dj Miko, Smack, Supa, Delik, Jozef Engerer, Rest, Paulie Garand, Idea, Boy Wonder, Mc Gey, Dj Fatte, Marpo, IronKap, Wohnout, Partyboi, Řezník, DeSade, Decko, Danosť, Tono Suchota, Dj Lkama, Logic, Jimmy Dickson, Jackpot, Lvcas Dope, CBCH, Dj Rusty, Samey, Dalyb, Pil C, Fosco Alma, LD, Sharlota, Jay Diesel, Dj Chocolatic, Dj Diskotek, Amco, Renne Dang, Viktor Sheen, Gypsyfromthefuture, Renk, Petijee, Nineteez či Regie. Přátelé, to možná vypadá na nejrozmanitější hiphopový program festivalu Votvírák v jeho nemalé historii, ne?

Votvírák vytáhne i přehlídku labelů. Které kolektivy čekat?

V pátek 12. a v sobotu 13. června si v oblíbeném hiphopovém prostoru přijde na chuť každý, s tím, že druhý den bude v Milovicích zasvěcen přehlídce labelů, když se přijedou představit rostery Bigg Bossu, Gramo Rokkaz, Ty Nikdy, Humble Grooves a Blakkwoodu Records. Pakliže u toho chcete být bez jakéhokoliv zásahu do šrajtofle, v redakci bbarak.cz leží na stole šest volných lístků, o něž si právě teď můžete zahrát... 

Soutěž o 3 x 2 vstupenky na Votvírák:
 
1. Kdo nikdy nevystoupil na Votvíráku?
 
a) Papa Fini
b) DBS
c) Lukrecius Chang
 
2: Který ročník zažil oslavy 15 let beatmakingu Dje Wiche se Champion Soundem?
 
a) 2012
b) 2013
c) 2014
 
Na vaše dvě správné odpovědi čeká mail soutez@bbarak.cz do soboty 6. června. Jako předmět zprávy uveďte Votvírák a kromě vašeho jména přiložte i kontakt. Výherci budou o převzetí informováni telefonicky. Hodně štěstí!
 

Program posílili i zlobiví: Separ, Regie, Pil C, Yzo Empire, Sodoma Gomora, Marpo & TroubleGang

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná