Vlna humoru a rapu opět ve Stormu. Chceš zažít MC Geye a další úplně zadarmo?

Koncertů se stejným programem je už moc. Stále stejná jména, kterým předskakují zase ti samí, a po desáté je to už okoukané jak permice na kolotoč. My máme hlad, chceme něco nového, neotřelého. Třeba to dopadne pohromou, ale může to bejt i bomba. A něco v tom smyslu už tiká a exploduje v pražském klubu Storm v pátek 13. dubna. Máš strach, že se na černý den v roce stane něco na hovno? Jisté máš, že MC Gey má hoven plnej bágl.

Mohl by to být zajímavý večer, který se nemusí opakovat. V pražském klubu Storm se vás na podiu pokusí zaujmout MC Gey ze stáje Ty Nikdy, ale bude zde i Robin Zoot z Milion + nebo bývalá tvář Blakkwoodu Viktor Sheen. Hodně neotřelá sestava, která rozhodně upoutá vaší pozornost. Proč to nezkusit a nezajít se pobavit? Máme pro vás soutěž, která vás protlačí na místo činu zcela zdarma. Stále váháš? Zkus událost na fb, která tě možná přesvědčí.

Opět hrajeme o 2 x 2 vstupy, neboj se zkusit své štěstí, protože kdo nesoutěží, rozhodně nemůže vyhrát. Adresa pro správnou odpověď je i po letech beze změny, pošli nám ji na soutez@bbarak.cz do středy 11. dubna a do předmětu uveď „MC Gey – Storm“. Nezapomeň také přidat své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 2 x 2 vstupy na další rapový mejdan ve Stormu:
 
Se kterým producentem nahrál MC Gey v roce 2016 desku Rλp-life?
 
a) DJ Fatte
 
b) Krudanze
 
c) DJ Wich
 
d) J-Kid
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná