RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ve Stormu nebude křtít na dalším mejdanu ZNK jen Haades. Co musíš udělat pro lupeny gratis?

Horrorcorové mejdany v pražském klubu Storm se staly v posledních letech již tradiční zvyklostí, kterou stáj ZNK zásobuje přívržence z matičky stověžaté. Bohatý program vždy přikrášlí o nějakou zajímavost, nyní se stane prostorem hned pro dva křty nových desek, které tuzemští služebníci zla v poslední době nahráli.

Před půl rokem zde kluci ze Sodomy Gomory odpálili svůj dunivý materiál „Multikill“, nyní se dostane především na Haadese, který po návratu z detoxu umíchal koktejl z jiného světa olepený názvem „Deep Space 9“. Své čerstvě nové album představí ale i Byzo, proto se zdá, že o zábavu bude rozhodně postaráno. A nebude to rozhodně jen tím, že se na stagi objeví i český "s"prostonárodní umělec Záviš. Podrobnější informace nalezneš přímo na fb události.

Jak už je u nás zvykem, hrajeme opět o 3x 1+1 vstupy, které nám do soutěže věnoval samozvaný vládce ZNK Řezník. Stačí ti jen znát odpověď na naší otázku, kterou nám pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 6. června. Do předmětu uveď „ZNK - Storm“ a nezapomeň připojit své civilní jméno. Výherce budeme informovat mailem. 

Soutěžní otázka o 3 x 1+1 vstup na další mejdan stáje ZNK ve Stormu

V čí ordinaci se objevil Haades před nástupem do Bohnic? Napovíme, že to objasňuje i na své nové desce

a)      Chocholouška

b)      Radima Uzla

c)      Pavla Béma

d)      Romana Šmuclera

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Lukáš
  • Lukáš
  • 18.25 dne 02.06.2017

Sorry je to (C) Pavel Béma

Lukáš
  • Lukáš
  • 18.22 dne 02.06.2017

Je to (B) Pavla Béma

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná