V Praze opět poteče Tequila proudem. Která další jména doprovodí Delinquent Habits?

Delinquent Habits se za posledních 20 let hraní v České republice stali oblíbenou potravou zdejších fanoušků, o čemž svědčí jejich narvané koncerty v Praze, Brně, Ostravě, Frýdku Místku, Třebíči, Lysé nad Labem a jiných navštívených městech. Když se z pódia začnou ozývat vypečené mexické trumpetky v kombinaci s ostrým groove hip-hopem a ujetým flow, nikdo nezůstane jen tak stát nebo dokonce sedět! Los Delinquentes proslavilo hned první eponymní debutové album (1996), které produkoval slavný Sen Dog (Cypress Hill), jenž na desce i účinkoval. Největším jejich hitem je zcela určitě song "Return of the tres", známý jako ústřední melodie hollywoodské komedie "Double Take" (Super finta 2001). Tato skladba se také objevila v reklamě firmy Nike. Asi všichni znají legendární hity "Tres Delinquentes", "Return of The Tres" nebo "Merry Go Round".

Další koncert kalifornské party v české metropoli se blíží a nyní jsou už odtajněna jména hostujících muzikantů. Prvním hostem bude kapela Skinny Fresh, mladá kapela, jejiž členové žijí ve Švýcarsku a mají kořeny v San Diegu. Skupina chystá přivést opravdový old school hip-hop z 90 let. Skinny Fresh a Delinquent Habits si nejsou cizí, mají již za sebou společnou spolupráci na písni "Bad Love". Jako další host se představí česká kapela Lister. Její zaměření je rockové s příměsí elektra. Jak se jim podaří rozproudit publikum, se můžete přijít přesvědčit do pražského Rock Café klubu již 30. března. 

Složení hostující švýcarské kapely je rapper Skinny Fresh, jeho DJ Donnie F a beatrproducer Beatcauzo. Toto trio již upoutalo hodně pozornosti, hlavně v domovině, kde si získali své publikum. Jejich mix beatů a poeticky zdatné texty překvapují nejen hip-hopové znalce doma, ale i v zahraničí. Některé z jejich písní jsou o sociálních problémech související s dnešní dobou a často obsahují hluboké myšlenky. Umí ale také rozjet pořádnou párty svými melodickými songy plné pozitivních vibrací.  Přestože kapela byla založena teprve v roce 2014, Skinny Fresh již dosáhla vysoké laťky a má našlápnuto na mezinárodní hip-hopovou scénu. Plzeňská kapela Lister se skládá ze tří zkušených muzikantů. Jejich tvorba by se dala charakterizovat jako tvrdší rock s elektrem, nicméně dělají vše pro to, aby jim každá škatulka byla malá. Kluci o sobě  mluví jako o potulných muzikantech, co se snaží dělat muziku zcela jinak a tím se odlišit. Skupina vystupuje v sestavě kytarista Jarda Prchal, basa Da2, bubny a elektro Dmitri.

Soutěž o 3 x 2 lístky na pražský koncert:

Který host má na jejich připravovaném návratu "It Could Be Round Two" jistou účast?
 
a) Sen Dog
b) Wiz Khalifa
c) Soulja Boy
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do pondělí 27. března. Kromě předmětu Rock Café prosím přiložte i civilní jméno s rychlým kontaktem. Hodně štěstí!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná