Ty Dolla $ign poprvé v ČR. Zahrát si o lístky je snadnější než vyslovit jeho jméno

Zámořský rapper a zpěvák Ty Dolla $ign přijede poprvé do Prahy 18. dubna 2016 v rámci série Excelent Jukebox. Vstupenky na vystoupení v Lucerna Music Baru můžete zakoupit na GoOut.cz a v síti Ticketpro za 550 Kč. Jako speciální hosté vystoupí Krept & Konan a také Jazz Cartier.

Tyrone William Griffin, Jr., jak zní jeho civilní jméno,se narodil do muzikantské rodiny. Postupně se naučil hrát na kytaru, basu, bicí a další hudební nástroje. Do hledáčku hudebních fanoušků se dostal díky produkování singlu "Toot It and Boot It" pro losangeleského rapera YG. Sólovou kariéru odstartoval v roce 2013 veleúspěšnou mixtape Beach House 2, na které hostovaly hvězdy jako Wiz Khalifa, Too $hort nebo Juicy J.
 
Následovalo tourné spolu s Wiz Khalifou a A$AP Rockym. Dlouhohrající debut Free TC vydal Ty Dolla $ign v listopadu 2015, na kterém se objevili Jeremih, Wiz Khalifa, YG, Fetty Wap a další. Kromě alba vydal v loňském roce i singly spolu s Future, Rae Sremmurd, Charli XCX, Kid Inkem, Kanye Westem, Juicy J, Drakem, Wiz Khalifou, Jeremih nebo Big Seanem. Strhující nasazení při tvorbě nové hudby se promítá i do vystoupení.
 
Nová oslnivě zářící hvězda na hip hopovém nebi Ty Dolla $ign se představí již 18. dubna v pražském Lucerna Music Baru v rámci série Excelent Jukebox. Na scéně je jen minimum dalších hudebníků, kteří by definovali novou tvář hip hopu jako právě on.
 
 
Soutěž o 1 x 2 lístky na 18. dubna:
 
Jaké národnosti je jeden z hostů koncertu Jazz Cartier?
 
a) Američan
 
b) Kanaďan
 
c) Angličan
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz až do 3. dubna 2014. Jako předmět zprávy uveďte Ty a přiložte i kontakt na Vás. Hodně štěstí!
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná