Tekashi odehraje v Praze v jeden den hned dva koncerty na stejné adrese. Chceš lístky?

Zahraniční interpreti jsou pro tuzemské kluby svěžím zpestřením, protože nabízejí návštěvníkům show, která se poté dlouhé roky nemusí opakovat. Pražský Storm bude v sobotu 16. června hostit Tekashiho, jehož popularita strmě stoupá vzhůru především mezi mladším publikem. Redakce Bbarak.cz ti nabízí možnost být na místě činu zdarma díky této soutěži.

Autor úspěšného singlu „Gummo“ má za sebou debutový mixtape a po vydařené tour po Americe se přesouvá do Evropy. Jeho talent doprovází kontroverze Kromě velkých hal na mapě starého kontinentu jej bude možné zastihnout i v pražském klubu Storm, který má však omezenou kapacitu, proto by mohla být atmosféra unikátní a nezapomenutelná.

Tekashi se nakonec rozhodl v sobotu 16. června odehrát hned dva koncerty. První je směřován pro fanoušky od patnácti let, kteří ale musí na místo činu dorazit v doprovodu osoby starší osmnácti let. Druhý koncert pak bude pro odrostlejší publikum. Právě na druhou porci jeho tvorby je směřovaná i naše soutěž. Pokud potřebuješ získat více informací, stačí navštívit fb událost.

Hrajeme tedy opět o 2 x 2 volné vstupy, které můžeš získat poměrně snadno. Svou správnou odpověď na soutěžní otázku pošli na soutez@bbarak.cz do pátku 15. června a do předmětu uveď „Tekashi - Storm“. Nezapomeň také přihodit své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 2 x 2 vstupy na koncert Tekashiho ve Stormu:
 
Jak se jmenuje debutový mixtape tohoto interpreta, jenž vydal v únoru tohoto roku?
 
a) First day
 
b) Day 69
 
c) Last day
 
d) Next day
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná