Supercrooo se vrací opět na místo činu. Soutěž čítá nejen vlezy, ale i CD nebo tričko

Pražský klub Storm se stává stabilní baštou tuzemského rapu. Kromě celé řady kapel z Čech i Slovenska se dá říct, že se jedná o domácí stadión dvou pražských ikon. Již dlouhou dobu zde hraje pravidelně Sodoma Gomora, nyní vše nasvědčuje tomu, že se jedná o adresu zaslíbenou i pro Super Crooo.

James Cole a Hugo Toxxx zde dokázali minulého podzimu dvakrát plně vyprodat každé volné místečko pod stagí a první jmenovaný zde na jaře tohoto roku zaúřadoval i v rámci křestu svého letošního sóla. Všechno zafungovalo na výbornou, najít vhodné zázemí je občas alchymie, ale zde se zřejmě zadařilo, proto se duo intergalaktických kapitánů vrací na místo činu i v září. Vše potřebné nalezneš na fb události.

Hrajeme tedy opět o 2 x 2 volné vstupy, které můžeš získat poměrně snadno. K tomu navíc dostanete CD  a tričko. Svou správnou odpověď na soutěžní otázku pošli na soutez@bbarak.cz do úterý 4. září a do předmětu uveď „Super Crooo - Strom“. Nezapomeň také přihodit své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 2 x 2 vstupy na koncert Super Crooo ve Stormu:
 
Jaký názem nese sólo, které v roce 2002 vydal James Cole ještě pod pseudonymem Phat?
 
a) Planeta praha
 
b) Frekvence P.H.A.T.
 
c) Poslední plavky
 
d) Polobůh P.H.A.T
 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná