Strapo, Indy, LA4 nebo BeatSolčy? Všichni po kupě a ty můžeš být u toho!

Pražský klub Storm chce v roce 2018 potěšit ve větší míře hip-hopové publikum. A možná i v těch dalších. Akcí bude letos více, možná překonají počet hub po dešti a nastartují novou éru této adresy. Jako první se hlásí datum 24. února, kdy se na místních prknech slávy prožene hned několik zajímavý jmen. Můžeš být u toho a za nulový peníz. Stačí znát odpověď na otázku, která určitě není zase až tak těžká.

V sobotu 24. února se rozsvítí světla, klub bude zcela jistě praskat ve švech a kromě zábavy mohou být všichni přítomní rádi, že pomohou dobré věci. Unikátní benefiční koncert podpoří svou účastí giganti, kteří nabídnou hity let minulých a možná i budoucích. Hlavním koněm večera je slovenský Strapo, ale nabídnout mají co také Indy a LA4, BeatSolčy, Dropkid či Wyruz. Večerem vás doprovodí speaker Matěj „Pivoth“ Pivokonský. Pokud jsi na vážkách, můžeš se podrobněji informovat na fb události.

Celý výtěžek akce bude použit na výmalbu nemocničních oddělení dětské onkologie. Dobrá myšlenka, pro kterou by se vyplatilo si lístek zakoupit. Na akci se můžeš dostat ale i zdarma, pokud odpovíš správně na naší otázku. Hrajeme o 2 x 2 vstupy, šance uspět je vždycky, pokud nebudeš jen slintat a zkusíš štěstí. Adresa je stále stejná, odpověď nám pošli na soutez@bbarak.cz do středy 21. února. Do předmětu uveď „Strapo – Storm“ a samozřejmě nezapomeň přidat i své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 2 x 2 vstupy na Benefiční koncert ve Stormu:
 
Koko dissoval Strapo ve skladbě Killa Khonec?
 
a) Rytmuse
 
b) Marpa
 
c) Otecka
 
d) Ektora
 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná