Soutěžte s High Jumpem o CD i DVD Prago, piva Desperados a trička

Pátek 31. července a sobota 1. srpna. Toť termín, ve kterém proběhne letošní vydání tradičního High Jumpu, jenž se bude konat již pošestnácté. Kromě skoků do vody z extrémní výšky v podání těch nejlepších skokanů světa a bohatého doprovodného programu narazíte v lomu v Hříměždicích nedaleko Příbrami i na Vece, Smacka a Prago Union se Champion Sound, kteří se na jednom ze dvou přítomných pódií postarají o hudební vložku.

Vec, Smack, Prago...High Jump bude letos hlavně o našem žánru

Pokud se na vyletněnou atraktivní akci chystáte, organizátor vám společně s bbarak.cz nabízí doprovodnou soutěž, v níž si zahrajeme o DVD a CD Prago Union, 24 piv Desperados, otvíráky stejné značky a trička. Dohromady se tedy zaraduje pět výherců, z nichž jeden obdrží hudební nosiče od jednoho ze zmíněných vystupujících a další čtyři výherci dostanou po šesti pivech, tričku a otvíráku.
 
Soutěž s Desperados High Jumpem:
 
1. Na jaké jméno by Vec neslyšel?
 
a) Funkční veterán
b) Hravý senior
c) Hráč roku
 
2. S kým Smack nikdy nespolupracoval?
 
a) Orion
b) Dj Mike Trafik
c) Idea
 
3. Kdo nikdy nebyl v Prago Union
 
a) Dj Ali
b) Dj Maro
c) Dj Skupla
 
Šanci vyhrát budou mít ti, kteří zodpoví správně všechny tři otázky. K dispozici máte mail soutez@bbarak.cz, s tím, že kromě kontaktu na vás nezapomeňte na předmět high jump. Deadline je stanoven na neděli 19. července. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná