RUKAHORE_SHOP_BANNER

Soutěžíme o lupeny na největší hip hop plážový festival v Evropě

Do největšího hip-hop plážového festivalu na Starém kontinentu, na kterém se budou návštěvníkům starat o hudební kulisu Snoop Dogg, A$AP Rocky, Dj Tony Touch, Statik Selektah, Dj Soulclap, J-Ro z Tha Liks a spousta dalších, zbývá již jen několik málo týdnů.

Fresh Island, na němž už se v minulosti zjevili i Nas nebo Eve, proběhne od 10. do 13. července v přímořském prostředí na ostrově Pag nedaleko městečka Novalja, což je místo, které je díky bohaté noční zábavě přezdíváné "chorvatskou Ibizou". Kdo fest navštíví s agenturou PartyKybl.cz, toho čekají čtyři noční párty a pět dní u moře. Krátký, leč aktivní odpočinek s milovanou hudbou za zády není až tak špatný nápad, ne? Prožít si hit "Pobřežní hlídka" od Oriona s Djem Wichem na vlastní kůži vám nabízíme i v naší soutěži...
 

Soutěž o 2 lístky na Fresh Island v hodnotě 88 eur:

Kolikrát už Snoop Dogg koncertoval v Praze?

a) ani jednou

b) jednou

c) dvakrát

d) třikrát

Na vaši odpověď se těší mail soutez@bbarak.cz. Čas na to máte do středy 19. června, kdy se na tomto místě zveřejní mailové adresy výherců. Kromě správného písmenka nezapomeňte připojit ani celé jméno a předmět zprávy uvádějte Fresh Island, děkujeme. Pokud se výherci na místo činu nebudou chtít vypravit po vlastní ose, zařídíme, že si budou moci objednat ubytování i dopravu za  férových 3 200,- Kč. V závěru měsíce pak můžeme připravit soutěž i o celou dovolenou se vším všudy.

Vyhodnocení:

Správná odpověď je, že zde Snoop koncertoval dvakrát. Na lístky a možnost objednat si ubytování i dopravu za férovou cenu, se mohou těšit jan.kolder(at)seznam.cz a romana.neradova(at)centrum.cz, kteří mají potvrzení své výhry na mailech. Gratulujeme a všem poraženým vzkazujeme, že další kolo o zájezd by mělo následovat v nejbližší době.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná