RUKAHORE_SHOP_BANNER

Sodoma Gomora zaútočí na Storm nejen s živou kapelou. Chceš lupeny gratis?

Ve Stormu je krásně, je tam temno a ZNK se tam daří náramně. Potvrzuje to i další velký mejdan této horrorcorové smečky, který se odehraje již 23. září. Nemusíš se bát, že by se jednalo o stereotypní nudu, neboť Řezník a jeho banda vždy trochu obmění program a své show něčím okoření. Na co se lze těšit nyní a co ti stojí v cestě k zisku lupenů gratis?

Sodoma Gomora tentokrát vystoupí za doprovodu živé kapely Undead Orchestra. Dále se z blázince vrací Haades, který představí i pár novinek z avizované desky, jejíž název vám zatím neprozradíme. Nebudou chybět ani kluci z Dead Teamu nebo polovička Masových Wrahů MC Curwa. Za gramce se standardně postaví Ill Rick, kterému pomohou i Ba2s a DJ Doyem.

Zajímá tě ještě více? K tomu by ti mohla posloužit samotná událost na fb, kde zjistíš vše potřebné. My ti pak můžeme nabídnout 3x 1+1 vstupy, které nám Řezník uvolnil. Odpověď na soutěžní otázku nám pošli na soutez@bbarak.cz do čtvrtka 22. září do pravého poledne. Do předmětu uveď „Sodoma Storm“. Výherci budou informováni mailem. 

Soutěžní otázka o 3 x 1+1 vstup na akci stáje ZNK nazvanou LIVE!:

Jaký název ponese nové album Haadese, které již téměř klepe na dveře?

a)      Back from Bohnice

b)      Duševní Bankrot 2

c)      Deep Space 9

d)      Straight Edge

 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná