RUKAHORE_SHOP_BANNER

Sodoma Gomora pokřtí další placku ve Stormu. Chceš být u toho?

Rok se s rokem opět sešel, což znamená, že v pražském klubu Storm bude horko. Sodoma Gomora s dalšími členy ZNK v zádech totiž opět ovládne tamní stage a pokřtí svou další desku nazvanou Multikill. Čekej temnou žižkovskou noc, zrádné ulice po cestě a horrorcorovou atmosféru už u vstupu. Tou ale nemusí být fronty, neboť od nás můžeš získat lupeny gratis.

Nový zvuk, kterým se SG na nové desce prezentuje, předpovídá, že by v klubu mohlo být sakra teplo. Je velmi pravděpodobné, že kapacita bude opět plně využita a atmosféra se bude krájet. Tentokrát ne noži, ale efektivními basovými beaty a Řezníka a Desada. Jejich vánočního ducha si můžeš vychutnat zdarma, pokud znáš odpověď na naši poměrně jednoduchou otázku. Navíc k tomu dostaneš desku. No co více si přát. Pokud stále váháš, prohlédni si událost na fb, která tě možná zlomí.

Hrajeme opět o 3x 1+1 vstupy, které nám do soutěže věnoval přímo Řezník. U vstupu pak k tomu dostaneš i placku, která tě jako fanouška zcela jistě potěší. Pokud znáš odpověď na naši otázku, pošli nám ji na soutez@bbarak.cz do pravého poledne středy 14. prosince. Do předmětu uveď Sodoma Gomora Multikill. Nezapomeň připojit své civilní jméno. Výherce budeme informovat mailem. 

Soutěžní otázka o 3 x 1+1 vstup na křest a desku Multikill:

Které jméno ještě na svých deskách Sodoma Gomora nikdy nevyužila?

a)      Dope D.O.D

b)      Salmo

c)      Heaven

d)      Sean Strange

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná