RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rytmus, Ego, Orion, Momo a Vladimir na křtu Ektora platit nebudou. A co vy?

Asi už to víte. První velká deska tohoto roku od jednoho z nejlepších tuzemských rapových představitelů současnosti vychází v těchto dnech. Myslíte, že se čtvrtému Ektorovu albu "Detektor" povede ten stejný čin, jako tomu bylo v roce 2013 ku příležitosti nahrávky "Tetris", čili vyprodat pražský klub SaSaZu?

Dlouho vyhlížený novinkový počin nabídne i čtyři (video) singly, které Ektor poslal svým fanouškům v roce 2014, tedy "Generace X", "Jak jinak", "Proč" a "Nohy v pěst". Kromě těchto mediálně známých věcí se příznivci mohou těšit na dalších deset skladeb a šest hostů z Čech a Slovenska. Jmenovitě jde o Jamese Colea, Oriona, Vladimira 518, Moma, Ega a Rytmuse, jimž bývalý spolupracovník Enemyho či Dje Wiche evidentně oplatil pozvání z LP "Navždy".
 
Všichni spolupracovníci (až na Dona Kouliona, jenž bude tou dobou mimo ČR) Ektora doprovodí v sobotu 7. února v SaSaZu živě. Na akci, jež vypukne úderem dvacáté hodiny večerní, proběhne jako bonus i premiéra nového videoklipu.
 
Předprodej lístků:
 
Exkluzivně v předprodejní síti Ticketstream a Senovážná 6 Store, Praha 1. Aktuálně v prodeji klasické lístky za 290,- + poplatky Ticketstream (V Senovážná 6 bez poplatků), VIP lístky za 650,- + poplatky Ticketstream (V Senovážná 6 bez poplatků). V prodeji posledních 100 VIP lístků z důvodu omezené kapacity VIP balkonů/sezení v SaSaZu.

Soutěž o 4 lístky do SaSazu 7. 2. 2015:

Ke kterému slovenskému rapperovi má Ektor nejblíže?

a) Cigo

b) Shomi

c) Strapo

d) Vladis

Správnou odpověď posílejte na adresu soutez@bbarak.cz do 4. února 2015. Kromě předmětu Ektor nezapomeňte ani na své civilní jméno. Výherci budou informováni mailem v den uzávěrky. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná